DESTACO - EVENT Z ZAKRESU AUTOMATYKI 2021 - EUROPA

 

 

Merytoryczna, wirtualna wymiana informacji między ekspertami branżowymi, klientami i zainteresowanymi stronami

DESTACO oferuje klientom i zainteresowanym stronom wyjątkową możliwość uczestniczenia w dyskusjach z ekspertami z dala od typowego środowiska targów i spotkań twarzą w twarz. Po udanej premierze na rynku północnoamerykańskim, w czerwcu "Automation Event" będzie skierowany do klientów i zainteresowanych stron. Od godziny 9:00 CEST w środę, 16 czerwca, eksperci zaprezentują aktualne rozwiązania DESTACO w zakresie chwytaków i indekserów, opowiedzą o najnowszych innowacjach i trendach w branży oraz podzielą się wskazówkami i poradami praktycznymi dotyczącymi produkcji. Pracownicy DESTACO będą również dostępni na czacie, gdzie będą mogli wymieniać się osobistymi uwagami przez cały czas trwania imprezy.

Jest to okazja, aby dowiedzieć się więcej o produktach dla robotyki DESTACO, CAMCO i Ferguson oraz porozmawiać z nami. Serdecznie witamy wszystkich uczestników, zarejestruj się już teraz i odwiedź nasze wirtualne stoisko!

 

 

Tytuł Eventu Data Język Program/Przegląd Eventu Rejestracja Nagrania
Event z Zakresu Automatyki Czerwiec 16, 2021 9:00 CEST Angielski

WYBRANE MARKI I LINIE PRODUKTÓW

DESTACO, firma należąca do korporacji Dover, jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji wysokowydajnych rozwiązań z zakresu automatyzacji i mocowania. Firma obsługuje klientów z wielu segmentów rynku, w tym z branży motoryzacyjnej, nauk przyrodniczych, dóbr konsumpcyjnych, opakowań, przemysłu lotniczego i jądrowego. Wyjątkowo wszechstronna linia rozwiązań jest idealna do wielu zastosowań. Niezależnie od Twoich celów, Destaco oferuje różnorodne rozwiązania, które spełnią Twoje potrzeby.

Produkty CAMCO firmy Destaco łączą zaawansowaną wiedzę inżynieryjną i produkcyjną z wiodącą w branży technologią sterowania, aby zapewnić przewagi konkurencyjne integratorom i producentom. DESTACO rozwijało się od roku 1915 dzięki rozwojowi produktów oraz poprzez nabycie silnych marek, aby zaoferować kompleksową gamę produktów do automatyzacji, mocowań roboczych i rozwiązań zabezpieczających. Produkty CAMCO firmy Destaco są konstruowane z myślą o niezawodności i długiej żywotności, aby zapewnić maksymalny czas pracy bez przestojów. Produkty te są zaprojektowane i wykonane pod kątem zapewnienia wysokiej powtarzalności przy minimalnej konserwacji.
Przekładnie krokowe Ferguson, pomagają w indeksowaniu urządzeń. Indeksowanie to uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia w precyzyjnych odstępach czasu w określonych miejscach. CAMCO oferuje również serię napędów RGD / RGS, które są solidnymi i wszechstronnymi jednostkami nadającymi się do szerokiej gamy zastosowań.

Produkty Robohand firmy DESTACO są zaprojektowane tak, aby można je było łączyć w różnorodne konfiguracje, żeby zaoferować unikalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Produkty Robohand firmy Destaco są konstruowane z myślą o niezawodności i długiej żywotności, aby zapewnić maksymalny czas pracy bez przestojów. Produkty te są zaprojektowane i obrabiane z myślą o wysokiej precyzji przy minimalnej konserwacji.

WIRTUALNE KONFERENCJE, EVENTY I SEMINARIA W 2021 ROKU

Mamy nadzieję, że wszyscy nasi przyjaciele, partnerzy, klienci i pracownicy na całym świecie są bezpieczni. Chociaż nie możemy spotkać się z Tobą osobiście, z przyjemnością kontaktujemy się za pośrednictwem wirtualnych seminariów i konferencji.

Wybraliśmy ten nowy format, aby móc dzielić się najnowszymi innowacjami, które mogą przynieść korzyści Tobie i Twoim aplikacjom - nawet w tych niepewnych czasach. Śledź nasze media społecznościowe i komunikaty prasowe przez cały rok, ponieważ zaplanowaliśmy też inne wirtualne konferencje / seminaria na dalszą część roku 2021, koncentrujące się na zastosowaniach dotyczących zacisków i efektorów końcowych. Życzymy powodzenia i dziękujemy za możliwość powitania Państwa na naszym czerwcowym evencie.

Kliknij ten link, żeby się zarejestrować i odwiedź nasze wirtualne stoisko, aby wyświetlić podgląd zawartości eventu.

Click Here for Customer Support

As a Global company, DESTACO has customer service representatives based in your region, no matter where you are in the world. Contact DESTACO Customer Service in your region for technical assistance, repairs, field service and more

or call us at 1 (888) Destaco (1-888-337-8226)